איך אני יכול לעזור לך?

החלטת להתחיל להשתמש באינטרנט כמו שצריך לעסק או העיסוק שלך .?

החדש או הוותיק , הקטן או הגדול,  בארץ או בחו"ל – ברוך הבא לעולם שלי.

אני יודע זה ממש לא פשוט לעקוב אחרי כל החידושים והעידכונים.

לקדם את האתר , להרים קמפיינים , להכין סרטונים , לכתוב תוכן , לערוך וובינר
לחבר בין מערכות שונות למצוא נותני שירות , פרילנסרים , כותבי תוכן ועוד ועוד ועוד ועוד…..

רוב נותני השירות שנמצאים מתמחים בפלטפורמות בודדות או בודדת.

סוכנויות וחברות גדולות מחזיקות לשם כך כמות גדולה של עובדים , משרדים גדולים והן יכולות לעבוד רק על תקציבי ענק… וגם שם איזה "עובד" של החברה מטפל בך ולפתע הוא נעלם ( כי הוא מצא פרוייקט יותר מעניין).

נעים מאד שמי עידו ומאירון ואני מכיר ושולט כמעט בכל אתר או כלי טכנולוגי שקיים ( ואם לא אז תוך כמה דקות או שעות אבין אותו על בוריו או שאמצא את מי שכן ).

יש אנשים שהם "מוארים" ומסוגלים לתקשר עם חייזרים נשמות ובעלי חיים לקרוא את העתיד ולרפא אנשים. אני את ה "הארה" שלי קיבלתי במקום הטכנולוגי כאשר גיליתי לפתע שבתחום הזה אני מבין מתחבר ומשתמש כמעט בכל כלי קיים.

קורא ומציץ באתרים ודפים ומייד מבין מה עובד שם ומה לא . ומצליח לייצר פעילויות בקצב עבודה של 5 אנשים לפחות ( יש כאלה שטוענים שגם 30 )  

רוצה להמליץ עליי? שלח את הדף מכאן
רוצה להמליץ עליי? שלח את הדף מכאן

הנה חלק מהשירותים שאני יכול לסייע לך בהם:

בכל צומת בה צריך לקבל החלטה כדאי להתייעץ עם מישהו בעל ניסיון.

לפני מהלכים שיווקיים: האם הם נכונים , מתאימים , במה הם כרוכים , האם בחרת את הכלים והאנשעים הנכונים , האם זה מצדיק את העלות , יחזיר את ההשקעה וכו'.

באיזה נקורות תנועה ופרסום להשתמש? באיזה כלים כדאי להשתמש ואיך.

אשמח לתת לך ייעוץ מניסיון של מעל ל 20 שנה בעולם העסקים ו 15 שנה בעולם האינטרנט ממי שחי ונושם את העולם הזה ולא רק "מייעץ" אבל אוהב מאד לעשות זאת ולעתים משלב מעבר לרקע וידע השיווקי טכנולוגי עסקי גם כלים מעולמות אחרים . ( מזמין אותך להציץ בהמשך על שירות שנקרא קואצ'ינג רוחני ).

ייעוץ יכול להתבצע בטלפון , דרך האינטרנט ואף בליווי ופגישות אישיות בארץ ובחו"ל.

יש לך צורך בהרמת קמפיין , דף , אתר , פרופיל , השקעה , וובינר , וכו' וכו' וכו'.
משהו לא עובד, צריך עוד תנועה, לשפר את ההמרות , רעיון עצה כלי
הגעת למקום הנכון ותוכל לקבל פיתרון מהיר ויעיל.

במהלך השנים יצרתי בעצמי עשרות מוצרי מידע וקורסים דיגיטלים , וליוויתי ועזרתי למגוון יזמים עסקים וחברות לייצר מוצרי מידע , בתחום הזה אני אשמח לסייע בכל שלבי התהליך ולהעניק מניסיוני מהידע אשר צברתי.

רוצה ללמוד לעשות דברים בעצמך? רוצה ללמד את העובד/ים שלך?

אשמח ללמוד ולהדריך בנושאים שונים : פרסום / שיווק /מדיה חברתית/ שימוש בכלים טכנולגים ועוד…. אני מזמין אותך לשאול ולהתייעץ ולקבל מענה אם אני לא פנוי או לא מכיר את את התחום אשמח לסייע לך ולחבר לך את האדם הנכון.

רוצה מישהו שילווה אותך לתקופה כלשהי? שיהי זמין עבורך , יהיה איתך מתי שצריך (ותואם) יהיה נגיש עבורך ויעזור לך לעשות את המהלך אליו נדרש הליווי. אשמח לסייע לך( במידת הפניות והנכונות כמובן)

רוצה להתייעל להשתמש באוטומציה ,בכלים שיעזרו לך לחסוך זמן וכסף , בפלטפורמות המתאימות עבורך, אשמח לייעץ לכוון ולהדריך ולעזור לך להנות מהטכנולוגיה והאוטומציה

יש לך איזה פרוייקט מעניין שמחייב אנשים טכנים אנשי שיווק ועוד..
השקת מיזם חדש וכו'? ניהלתי לא מעט כאלה ואם זה מעניין ואני זמין אשמח לסייע

שיווק שותפים הוא כלי שיווקי בו עסק משלם עבור תוצאות לשותפים אשר מייצרים עבורו את התוצאות (תנועה, מכירות , לידים וכו') אני חי את העולם הזה כבר מעל ל 10 שנים בתור שותף עצמאי (אפיליאייט) בארץ ובחו"ל , מנהל שותפים, הכשרתי מאות שותפים במסגרת הכשרות שהעברתי, והטמעתי מערכות שיווק שותפים עמאיות לעסקים. רוצה לשלם עבור תוצאות בלבד? זהו כלי בשבילך וחשוב לעשו את התהליך של הקמת הפלטפורמה או חיבור לרשתות שותפים בליווי איש מקצוע

תחום אשר אני חי ושולט בו ויכל ללמד לעזור ולחבר למערכות הנכונות הכלים הנכונוים והאנשים הנכונים.

כנראה שאם לפני 4 שנים היית אומר לי את המילה הזו "קואצ'ינג רוחני" הייתי צוחק לך בפנים.
אבל פה יש לי סיפור נחמד , ומה לעשות גם אני אדם אנושי, ומצאתי את עצמי אם כמה נושאים רגשיים שממש העיקו לי על החיים, בחיפוש הפיתרון המתאים עברתי אצל פסיכולוגים ונותני שירות נוספים בתחום הוצאתי על הנושא אלפי אלפי שקלים ולא מצאתי פיתרון.

עד אשר הגעתי לכלי אשר נקרא "תטא הילינג" שעזר לי לפתור את הנושאים הלא פתורים ובכלל אימצתי אותו בצורה מאד עמורה עברתי את מרבית ההכשרות שלו , ואפילו הוכשרתי כמדרך לשיטה על ידי מייסדת השיטה ל 5 קורסים.   ואני מאד נהנה להשתמש בישטה לעזור ללקוחות שלי לפתור את הדברים שחוזמים אותם עמוק בפנים, שבמקרים רבים הפיתרונות הללו מייצרים את התוצאות.

מזמין אותך לקרוא עוד באתר שלי htts://www.Thetaplim.co.il

חלק ממגוון הכלים בהם אני משתמש עבורי ועבור לקוחותיי

רוצה לעבוד איתי?

אני מזמין אותך ליצור קשר , נדבר ונבדוק מה אנחנו יכולים לעשות ביחד

ניתן להתקשר אליי ל : 050-4488114

או לשלוח הודעה דרך הדף או דרך כפתור הווטסאפ בתחתית הדף

מחכה לך

עידו מאירון מורה דרך לעסקים ברשת

רוצה להמליץ עליי? שלח את הדף מכאן

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Telegram