טרנספורמציה דיגיטלית

אז מה אתה עושה עידו ?

שאלה שאני נשאל הרבה פעמים, בדרך כלל אני עונה משהו בסגנון : פרסום, שיווק ,קידום ,אוטומציה ,  מונטיזציה , אפיליאציה וכל מיני מונחים שכאלה

אני חי ונושם את עולם האינטרנט משנת 2005 , פועל בו במספר שפות ( עברית אנגלית וספרדית) ויודע כיצד להתאים את הפתרונות המתאימים והנכונים לכל עסק או מיזם

 

אבל מה בדיוק אני עושה ?

לקח לי הרבה זמן כדי למקד את התשובה, עד שירדה לי התובנה שאני עושה
טרנספורמציה (דיגיטלית)  לעסקים מיזמים וליזמים אותם אני מלווה

טרנספורמציה דיגיטלית היא תהליך בו אני מסייע לעסק או למיזם
לבצע טרנספורמציה במטרה אחת להשיג את התוצאות והמטרות
שהוא חלם עליהם באמצעים דיגיטליים.

איך טרנספורמציה דיגיטלית יכולה לעזור לך?

חיסכון בזמן וכסף ע"י שימוש בכלים הנכונים עבורך

איתור והתאמת פיתרונות טכנולוגים שונים לחיסכון בהוצאות השוטפות ולשיפור הביצועים והתוצאות.

להשיג יותר לקוחות ופניות "חמות"

ניטור מקורות התנועה החמים אשר רלוונטיים עבורך בו הלקוחות שלך פעילים ומיקוד הפעילות במקומות אלה תוך בחינת תמחור המוצרים והשירותים בכדי לייצר המרה (מכירות / פניות ) רווחית בפעילות העסקית של הלקוח.

עוד זמן פנוי ( או לייצר בו עוד פעילויות) - רוצה עוד כמה שעות ביממה?

עכשיו זה אפשרי בעזרת שימוש באוטומציות ובטכנולוגיות מתקדמות לשיפור תהליכים ולחיסכון של זמן וכסף באמצעות פיתרונות טכנולוגיים ( חיבור בין מערכות שונות , בניית אוטומציות של פעולות שונות ועוד… )

עסק על טייס אוטומטי (זו לא קלישאה)

אנחנו חיים בתקופה בה אנשים ישמחו לרכוש את המוצרים שלך ואף את הידע שלך באמצעים דיגיטליים זה הזמן לארוז את הידע שלך למוצר מידע (קורס דיגיטלי למשל) או למכור את המוצרים שלך בחנות אינטרנטית.

מונטיזציה (עוד כסף מאותן הפעולות)

אם יש לך אתר עם תנועה של גולשים , ערוץ יוטיוב עם תנועה של צופים, דאטה בייס כל שהוא אפשר לעשות מזה כסף באמצעים ולייצר עוד מקורות הכנסה לעסק שלך באמצעים שונים.

לשלם על תוצאות - שיווק מבוסס תוצאות

החלום הוורוד של כל בעל עסק - הקמה או חיבור של העסק שלך לרשת שותפים וגיוס שותפים מתאימים אשר ישמחו לשווק אותך ולהיות מתוגמלים על תוצאות ( מכירות / פניות / תנועה ועוד)

אז מה עושה לך הטרנספורמציה?  זה לא שינוי בעסק, לא התקדמות – זה עסק חדש, מותאם לעולם הדיגיטלי, פועל בסביבה חדשנית ומביא ערך שונה ומשמעותי ללקוחות שלכם והכי חשוב יוצר לך מהפך משמעותי ברווחים.

כמה זה עולה? זו השאלה שרוב האנשים שואלים

והתשובה שלי?

  • כמה עולה לך היום לייצר לקוח משלם?
  • כמה שווה לך היום לקוח משלם?
  • כמה זמן אתה (באמת) עובד ביום?

לקוחות שיודעים את התשובות הללו יכולים באמת לבצע טרנספורמציה עסקית ולהשיג תוצאות יוצאות דופן. 

אני אדאג שיהיו לך את התשובות והתוצאות !

אני יודע לייצר טרנספורמציה ולמצוא לך את הדרך הנכונה , הכלים המתאימים כדי שעולם הדיגיטל יעבוד לך.

איך זה מתבצע בפועל? מי עושה את הכל?

לכל עסק ולכל יזם יש את התמהיל שמתאים עבורו לעתים יש פיתרונות פשוטים שבאמת לא צריך לעשות בהם הרבה (לדוגמא בעל עסק שפשוט רשמנו אותו לאתר מידרג ומאז הוא מלא בעבודה מדי יום).

התהליך מתחיל באבחון בו בעל העסק ממלא שאלון , לאחר מכן אני מנתח את הנתונים, עורך מחקר קצר לפעמים שואל עוד שאלות ואז אנו נפגשים לפגישה בה אני מציג את הדרך הנכונה ליצירת טרנספורמציה.

לעתים אני מקבל את ההגה של השיווק ומבצע עבור העסק את כל השירות מ א' ועד ת' כאשר חלק מהפעולות אני מבצע בעצמי (חלק קטן) והשאר בידי אנשי המקצוע שאני עובד איתם .

לעתים אני מסייע לעסק למצוא את העובדים או בעל המקצוע הנכון עבורו

לעתים אני מדריך את העסק ועובדיו כיצד לבצע פעולות שונות בעצמם

מלבד היותי איש דיגיטל משנת 2005 אני חי את עולם העסקים כעצמאי כבר 25 שנה ואף עברתי הכשרות שמסייעות לי לאבחן ולהשפיע ולסייע לפתור תקיעויות שונות שבמקרים רבים הם שעוצרות את בעל העסק מיצירת הטרנספורמציה ( לא חשוב עם היא דיגיטלית או לא )

עיצמו את העיניים ודמיינו את העסק החדש שלכם, עכשיו פתחו אותן ותבינו שכל מה שאתם חולמים זה קצה קוצה של הטרנספורמציה שתעברו.