איך לייצר הכנסה חודשית ממוצעת שנעה בין 5,000 ל 10,000 ש"ח בחודש תוך 30-60 יום בלבד?

הצטרפו אלינו להדרכה חדשה בה נלמד את השיטה!

זה לא איביי!  לא אמזון!  לא שיווק שותפים!  לא שופיפיי!  לא דרופשיפינג!  לא נדל"ן!  לא שוק ההון או מסחר בבורסה!  לא שיווק רשתי!  לא ביטקוין!  לא צפייה בפרסומות!   

לא משהו שחשבת עליו או התפרסם ברשת עד כה!
 

בוא/י לנצל את משבר הקורונה ולראות שלב אחרי שלב נוסחה שעובדת כבר עשור כדי להביא הכנסה חודשית ממוצעת שנעה בין 5,000 ל 10,000 ש"ח תוך 30-60 יום בלבד גם אם יצאת לחל"ת, או שהכנסות העסק שלך ירדו ויש לך עניין להתפרנס ולהרוויח.

ההדרכה בשידור חי תועבר און ליין אצלך במחשב או בנייד 
ביום שני בתאריך 09.11.20  בשעה 20:00

מה נלמד בהדרכה?

 

חלק 1 – משבר הקורונה – במקום לשבת ולחשוב על מה יהיה ואיך ממשיכים להתפרנס – נראה לך דרך פשוטה ומהירה לנצל את משבר הקורונה לטובתך ולהתחיל להתפרנס בתוך 30 עד 60 ימים מרגע שצפית בהדרכה הזו.

מדובר על שיטה פשוטה שפיתחנו וייעלנו בחברת נסיקה עסקית במרוצת השנים ותופסת את תשומת הלב של מאות ישראלים שכבר מיישמים אותה כדי להפוך את הרשתות החברתיות להכנסה צדדית או מלאה בעבודה מהבית.

 

חלק 2 – העובדות וההוכחות – נראה לך את המספרים והעובדות היבשות מהשטח כך שתבין מדוע לקוחות ישמחו לשלם לך סכומים גבוהים למרות שבפועל העבודה דורשת שעות בודדות בחודש לעשות אותה.

 

חלק 3 – הנוסחה: העתק  הדבק – השיטה שפיתחנו הוכיחה שקיימת נוסחה מהסוג הזה…         ניקח אותך מאחורי הקלעים בעסק שלנו ונראה לך כיצד הכל עובד.

נחשוף בפנייך את השלבים ליישום מהיר כך שתוכל לראות בעצמך האם זה מתאים לך בכלל ועד כמה כמה זה פשוט להתחיל ולייצר הכנסות בתוך 30 עד 60 יום על פי המודל שלנו.

 

חלק 4 – מקצוע חדש – צעד אחרי צעד מה ואיך לעשות עכשיו בכדי לנכס לעצמך מקצוע חדש שיתגמל אותך מהר.

בנוסף נראה לך כיצד להכפיל את ההכנסות שלך פי 4 (במידה ותרצה) בתוך שנה מרגע שהתחלת לעסוק בתחום ולצאת לעצמאות כלכלית מוחלטת לתמיד!

 

חלק 5 – ה פ ת ע ה – במהלך ההדרכה נפתיע אותך ואת המשתתפים הפעילים כשנחלק 2 הפתעות לנוכחים, אחת ממארח/ת ההדרכה והשנייה מאסף הנעמן הלל.(קצת סבלנות וסקרנות נשאיר את ההפתעות למועד ההדרכה…)

ימים
שעות
דקות
שניות

שימו לב

זו הולכת להיות הדרכה חיה און ליין
כך שלא תהיה הקלטה או הזדמנות נוספת
להקשיב, לשאול שאלות ולקבל את הידע הזה…

אם יש לך חוג דוקים, יוגה או תוכניות
אחרות לאותה השעה, אני ממליץ להזיז הכל,
להגיע להדרכה הזאת ולהקשיב לאסף
שיראה לך את האופציה לייצר הכנסה נוספת
עבורך ועבור משפחתך לשנים קדימה.

מי מעביר את ההרצה?

אסף הנעמן הלל

מנכ"ל קבוצת נסיקה עסקית המעניקה שירותי ליווי לעסקים רבים. אסף התחיל את דרכו בגיל 21 ללא השכלה, כישורים, קשרים חברתיים או כישרון מולד והשתמש באותה גישה שתלמד בהדרכה כדי לבנות לעצמו הכנסה של עשרות אלפי שקלים בעבודה מהבית. לאחר מספר שנים הקים את חברת נסיקה עסקית שמעניקה שירותי הכשרה וליווי לעסקים קטנים וחברות צומחות ובנה קהילה שמונה מעל 70,000 מנויים לניוזלטרים שלו, הרצה לפני עשרות אלפי אנשים והוביל אלפי עסקים להגדלת ההכנסות.

אסף פעיל בעולם העסקים כבר 29 שנים, יועץ שיווק, אסטרטג עסקי ומומחה לשיווק ומכירות ברשת האינטרנט, מנחה של תוכנית "עסקים בדרכים" ומחבר הספר נסיקה עסקית.

עידו מאירון

יזם , איש עסקים , יוטיובר , מרצה , מלווה מדריך ויועץ לעסקים וחברות בארץ ובחו"ל בנושאי פרסום שיווק מונטיזציה ושדרוג התוצאות בעזרת טכנלוגיה מתקדמת והמון יצירתיות

ההדרכה בשידור חי תועבר און ליין אצלך במחשב או בנייד 
ביום שני בתאריך 09.11.20  בשעה 20:00